2013-2014. évi tanév
"TEKI-TOTÓ" és TITOK Tanulmányi Versenyek |
|
A "TEKI-TOTÓ" Országos Levelező Tanulmányi Versenyen
matematika tantárgyból Lajti Regina 3.b osztályos tanuló arany fokozatot ért el.
TITOK Tanulmányi Versenyek:
- Kálti Márk Történelem Verseny:
Balázs Mihály 5.a osztályos tanuló országos döntőbe jutott
- London Bridge Angol Verseny:
Pásztor Hanga 6.b osztályos tanuló országos döntő III. helyezés
- Herman Ottó Természetismeret Verseny:
Pécsi Richárd 6.b osztályos tanuló országos döntő III. helyezés
- TITOK Angol Levelező Csapatverseny:
- 4. évfolyam
5. helyezés 99%
- Csákó András 4.a
- Darabos Zsombor 4.a
- Elek Attila 4.a
- Lajti Levente 4.b
6. helyezés 98,7%
- Béres Eszter 4.a
- Fényes Gréta 4.a
21. helyezés 94,9%
- Benkő Anna 4.b
- Demeter Mónika 4.b
- Hegedűs Erika 4.b
34. helyezés 90,4%
- Major Eszter 4.a
- Szőcs Melinda 4.a
- 5. évfolyam
29. helyezés 93,4%
- Balázs Mihály 5.a
- Maczkó Bálint 5.a
- Szijártó Vanessza 5.a
- Lajti Levente 4.b
31. helyezés 93%
- Székely Viviána 5.a
- Szegedi Boglárka 5.a
- Varga Bálint 5.b
- 6. évfolyam
6. helyezés 98,9%
- Pásztor Hanga 6.b
- Lakatos Csilla 6.b
- Pásztor Mátyás 5.b
55. helyezés 80,3%
- Herman András 6.b
- Leskó Péter 6.b
65. helyezés 76,5%
- Pécsi Bence 6.b
- Pécsi Richárd 6.b
- Tamás Domán 6.b
- 7. évfolyam
22. helyezés 95,2%
- Lehota Csenge 7.o.
- Pusztai Laura 7.o.
- Teleki Judit 7.o.
- Wasylkovicz Kincső 7.o.
27. helyezés 94%
- Bagó Dóra 7.o.
- Lovas Dániel 7.o.
- Nagy Patrik 7.o.
- Szloboda Bianka 7.o.
|
-2014-06-02- |
|
Tudásbajnokság Országos Döntő |
|
Pásztor Hanga 6. b osztályos tanuló irodalom tantárgyból I. helyezést ért el.
Elek Attila 4. a osztályos tanuló matematika tantárgyból II. helyezést ért el.
G R A T U L Á L U N K !
|
-2014-05-28- |
|
Eredmények 2014. május |
|
Vakond Vágta Matematika Csapatverseny
Megyei Forduló
4. oszt. 1. helyezés
- Béres Eszter 4.a
- Csákó András 4.a
- Elek Attila 4.a
- Fényes Gréta 4.a
6. oszt. 1. helyezés
- Pásztor Hanga 6.b
- Lakatos Csilla 6.b
- Pécsi Bence 6.b
- Tamás Domán 6.b
Országos Döntő- Nyíregyháza
- 6. osztály: 3. helyezés
- 4. osztály: 2. helyezés
"Míg megnövök" Akkreditált Kiváló Tehetségpont által szervezett
Matematika Csapatverseny Megyei forduló
Gézengúzok: 1. helyezés
- Csákó András 4.a
- Darabos Zsombor 4.a
- Elek Attila 4.a
- Fényes Gréta 4.a
6. b osztály: 3. helyezés
- Lakatos Csilla
- Pécsi Bence
- Pécsi Richárd
- Tamás Domán
Tudásbajnokság- Megyei döntő
- Elek Tímea 2.a
- Anyanyelv 19. hely
- Matematika 90. hely
- Móritz Gergely 2.b
- Irodalom, szövegértés 6. hely
- Benkő Anna 4.b
- Csákó András 4.a
- Darabos Zsombor 4.a
- Anyanyelv 36. hely
- Matematika 20. hely
- Elek Attila 4.a
- Anyanyelv 2. hely
- Matematika 1. hely Országos döntős
- Fényes Gréta 4.a
- Környezetismeret 20. hely
- Major Eszter 4.a
- Pásztor Hanga 6.b
- Irodalom 1. hely Országos döntős
Szivárvány Levelezős Tanulmányi Verseny Országos döntőbe jutottak
- Kardos Kinga 1.b osztályos tanuló, természetismeret tantárgyból
- Lajti Regina 3.b osztályos tanuló
- Természetismeret tantárgyból
- Nyelvtan tantárgyból 6.helyezés
- Csordás Bertold 4.b osztályos tanuló Matematika tantárgyból 29. helyezés
- Lajti Levente 4.b osztályos tanuló Kisnyelvész országos döntő 22. helyezés
|
-2014-05-19- |
|
Református Középiskolák és Általános Iskolák Országos Kispályás Floorball Bajnoksága |
|
A 2014 március 7-én megrendezett Országos Bajnokság eredményei:
Lány középiskolás korosztály
- Kecskeméti Református Gimnázium
- Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola (12. évfolyamos tanulói)
- Fáy András Református Általános Iskola és AMI
(Angyal Veronika 6.a, Kolompár Viktória 8.a, Kovács Szilvia 6.b, Radnai Anita 7.o, Tóth Henrietta 8.a)
Fiú általános iskolás korosztály
- Kecskeméti Református Általános Iskola
- Lónyai Utcai Református Gimnázium és Kollégium (IV. korcsoportos tanulói)
- Fáy András Református Általános Iskola és AMI
(Dobrovenszki Dániel 7.o, Gundel Gábor 5.b, Kiss Benjamin 8.a, Sörös József 6.b)
Gratulálunk a szép eredményhez!
|
-2014-04-07- |
|
A "Márciusi ifjak" c. rajzpályázat eredménye |
|
1. évfolyam
- Wasylkovicz Sebők 1.a
- Sáránszki Noémi 1.a
- Vancs Jázmin 1.a
2-3. évfolyam
- Balázs Levente 3.a
- Csordás Ágota 2.a
- Sill Tamás 2.b
5-8. évfolyam
- Gáspár Nadin 5.a
- Dóra Zoltán 6.a
- Szegedi Boglárka 5.a
- Vári Bianka 5.a
Különdíjat kaptak:
Paulovics Ottó 1.a
Trepka Viktória 5.a |
-2014-04-01- |